|
Rok w ogrodzie![]() jestem ponownie, żeby poinformować, że niebiosa zesłały deszcz. Późnym popołudniem było darmowe podlewanie, co mnie bardzo ucieszyło. :) Dobrej nocy życzę i miłego czwartkowego poranka. [2020-04-29 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: 5 kropel i to było wszytsko u mnie filipek [2020-04-30 12:51] Witaj Iwonko moj ogrodek juz solidnie podlany sprawdzalam milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-04-30 11:47] Witaj Iwonko! Również cieszę się z podlanego nocą ogrodu. Pozdrawiam cieplutko bo chłodnym wiatrem zawiało Lawinia [2020-04-30 11:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |