|
Rok w ogrodzie![]() Udanego, przyjemnego popołudnia życzę z odpowiednią dla Was pogodą. Pozdrawiam. [2020-04-29 12:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: dorodna kępka[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2020-05-12 16:24] może padać, ale w nocy[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] filipek [2020-04-30 12:51] miłego wieczorku[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-04-29 20:32] Dzień miałam udany, pogoda dopisała, a ja mam całe popołudnie na luzie w domku [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Krystyna [2020-04-29 19:11] u mnie znowu sloneczko swieci, ogrodka podlewac nie musze i to mnie cieszy[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Tobie rowniez milego popoludnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-04-29 17:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |