|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: śliczny kolor pierwiosnków bea [2020-05-12 16:24] podsypałam wczoraj nawozem, podlałam. Pierwieosnki ciesza oko, szczególnie te , które przetrwały z zeszłego roku filipek [2020-04-30 12:52] jak ja kocham pierwiosnki danusia2458 [2020-04-29 20:32] mam takie pierwiosnki, muszę je przesadzić w inne miejsce, może będzie bardziej odpowiednie dla nich Krystyna [2020-04-29 19:09] Ja wczoraj podsypalam i sie ciesze bo ziemia calkiem dobrze zmoczona przez deszcz bednarekzk@arcor.de [2020-04-29 17:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |