|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w środę! Czekam na deszcz... najpierw w prognozie podano, że ma padać o 13:00, teraz już przewidywane są opady i burze na 15:00. A póki co, świeci słońce i jest cieplutko. [2020-04-29 11:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pierwiosnek ślicznie kwitnie ,moje zniknęły po zimie bea [2020-05-12 16:23] wsiąkły mi 3 kolorki został taki sam jak u Ciebie. Pozdrowienia zostawiam filipek [2020-04-30 12:53] Witaj Iwonko mam nadzieję że tez się doczekałaś danusia2458 [2020-04-29 20:31] doczekałyśmy się, wreszcie popadało Krystyna [2020-04-29 19:08] Witam Iwonko! Jaki sliczny pierwiosnek mialam trzy kolorki i mi wsiakly bednarekzk@arcor.de [2020-04-29 17:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |