|
Rok w ogrodzie![]() i już za 4 minuty północ... to był długi dzień. Spędzony w większości w ogrodzie. I w większości tylko rekreacyjnie. Pogoda dopisała, chociaż kilka razy deszczyk postraszył ale tych parę kropel w niczym nie przeszkodziło. Ziemniaki pieczone w garnku na ogniu też nam się udały. Jutro podobno ma padać... oby to sie sprawdziło. [2020-04-28 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: super garnek bea [2020-05-12 16:22] bardzo lubi prażonkę danusia2458 [2020-04-29 20:33] mam taki kociołek, ale u nas nie wolno palić ognisk ... a szkoda, bo lubię Krystyna [2020-04-29 19:07] Witam Iwonko u mnie od wczoraj pada, ogrod mam solidnie podlany ale przeciez nie musialo sie ochlodzic czyz nie cos za cos milego dnia zycze a takich ziemniaczkow tez bym sprobowala bednarekzk@arcor.de [2020-04-29 08:56] taki kociołek to fajna rzecz filipek [2020-04-29 08:25] witaj Iwonko chętnie zjadłabym takich pieczonych ziemniaków Czekam na deszcz jak I Ty , ale kiepsko to widzęfilipek [2020-04-29 08:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |