|
Rok w ogrodzie![]() od początku budowy śledzimy z wnukiem jak postępują prace. Miłego i udanego dnia Wam życzę. Ja zmykam do ogródka. [2020-04-28 11:20] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: zapowiada się ciekawie filipek [2020-04-29 08:25] ja chcialam po obiedzie jeszcze raz popracowac w ogrodzie ale nie moge bo pada deszcz byl potrzebny, niech sobie pada milego popoludnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-04-28 16:34] Miłego dnia Iwonko Krystyna [2020-04-28 12:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |