|
Rok w ogrodzie![]() Dobry dzień zaczyna się wtedy, gdy słońce wschodzi w nas samych. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wtorku. [2022-05-10 07:16] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! dzisiaj do szkoły przyszła emerytka. Jak zaczynałam miałam obok niej sale...duzo się od niej nauczyłam. dzisiaj patrzyłysmy na siebie...minęło 30 lat....ale smiała sie ,z eja ladnie sie starzeje i tego będę sie trzymac[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] )) Lawinia [2022-05-10 20:56] witaj Iwonko ,masz rację ,kiedy się ma słońce w sercu ,nawet w pochmurne dni jest pięknie i kolorowo. bea [2022-05-10 10:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |