|
Rok w ogrodzie![]() Witam we wtorek. Jest piękny, bardzo ciepły dzień. Chyba drugi aż tak ciepły w kwietniu. [2020-04-28 11:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie zn ow chłodno filipek [2020-04-29 08:27] Witam Iwonko u mnie od rana swiecilo sloneczko, wiec podsypalam nawozem roslinki i jak przyszlam do domu to zaczelo padac i pada solidnie az do tej pory ciesze sie ze zdazylam z nawozem bednarekzk@arcor.de [2020-04-28 16:23] Witaj Iwonko! U mnie też ciepło, aż żyć się chce Krystyna [2020-04-28 12:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |