|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę. Słońce, chmury i znowu wieje wiatr. Już wczoraj po południu zaczął dmuchać i miałam nadzieję, że przywieje deszcz... niestety deszczu nie ma. Dzsiiaj tulipanowo w mojej galerii, choć to kwiaty nie z mojego ogródka. [2020-04-25 11:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: widać ,że nowe nasadzenie ,bo wszystkie tulipanki kwitną bea [2020-05-12 16:19] Witaj Iwonko piękny widok danusia2458 [2020-04-27 20:08] Witaj Iwonko! Prześliczne łany tulipanów, gdzie takie spotkałaś? U mnie zakwitły tylko trzy kwiatki halinabylina [2020-04-26 19:55] Witaj Iwonko sliczne tulipanki, u mnie z rana sie chmurzylo a pozniej zaczelo swiecic slonce i jest cieplo, deszczu nie ma bednarekzk@arcor.de [2020-04-25 14:20] Witaj Iwonko, piękne tulipanowe powitanie a pogoda, u mnie podobnie, mocno wieje więc siedzę w domu. Krystyna [2020-04-25 13:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |