|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj oprócz prac porządkowych będzie też sadzenie a to sama radość:) Wczoraj wyskoczyliśmy z mężem do ogrodniczego i szarpnęłam się na rododendrona i miłorząb. Pozdrowienia zasyłam, życzę udanego dnia. [2020-04-23 11:42] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: kolejne piękne drzewko kwitnie bea [2020-05-12 16:18] witaj Iwonko to poszlałaś sobie. Niech ci pięknie rosna nowe rosliny filipek [2020-04-24 09:10] ja wyskoczyłam dzisiaj do ogrodniczego i kupiłam dwie azalie pięknie kwitnie twój migdałek, mój jest zeszłoroczny ale też kwitnie Krystyna [2020-04-23 22:58] a to migdałek taki cudny?? danusia2458 [2020-04-23 20:52] Witam Iwonko ja dzisiaj leniuchowalam po wczorajszym dniu bednarekzk@arcor.de [2020-04-23 20:47] witaj Iwonko!My siedzimy murem w domku....czyli tez w ogrodzie Lawinia [2020-04-23 13:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |