|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam w czwartek. Pięknie bo słonecznie i ciepło... wreszcie bez wiatru. W planach na dziś najpierw zajęcia domowe, potem ogrodowe. [2020-04-23 11:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przepięknie kwitnie magnolia ,pewnie z daleka ją widać bea [2020-05-12 16:18] cudo na fotce. filipek [2020-04-24 09:11] Pięknie kwitnie, ja mam Nigrę dopiero zaczyna rozkwitać Krystyna [2020-04-23 22:55] Witaj Iwonko śliczna magnolia szkoda że te przymrozki część kwiatków zniszczyła danusia2458 [2020-04-23 20:50] Czy to magnolia Susan?Przepieknie kwitnie Lawinia [2020-04-23 13:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |