Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Dzień dobry w piątek.
Słoneczko, trochę chmur, w miarę ciepło więc jest szansa żeby w ogródku popracować... mam nadzieję, że deszczu nie będzie, chociaż bardzo by się przydał i to całkiem obfity... niech pada w nocy :)
Tulipanów u mnie w tym roku znikome ilości...to pierwsze jakie zakwitły.
Życzę Wam odpowiedniej pogody i udanego weekendu. Trzymajcie się zdrowo!

[2020-04-17 11:34]

Autor galerii: ivonetka



[2020-04-25]
Komentarze: 5

[2020-04-23]
Komentarze: 6

[2020-04-23]
Komentarze: 5

[2020-04-22]
Komentarze: 2

[2020-04-22]
Komentarze: 2

[2020-04-17]
Komentarze: 13

[2020-04-16]
Komentarze: 6

[2020-04-12]
Komentarze: 3

[2020-04-12]
Komentarze: 2

[2020-04-12]
Komentarze: 8


Komentarze do zdjęcia:


Dobrego dnia życzę Iwonko.
sabina [2020-04-20 09:01]



Poprawiam się😊, witaj Iwonko

sabina [2020-04-19 14:41]



Witaj Iwonko! Tulipany u mnie w opłakanym stanie ,chyba je przymrozki trochę zmroziły
.
bea [2020-04-18 21:51]



Witaj Iwonko! U mnie dopiero zaczynają, kwitną pojedyncze. Nowych nie sadziłam,
zobaczę ile zakwitnie, to może jesienią dosadzę. Pozdrawiam i miłego weekendu życzę

Krystyna [2020-04-17 22:39]



witaj Iwonko obiecałam sobie ,że jesienią dosadzą tu;opany w donicach
Lawinia [2020-04-17 21:38]



Witaj Iwonko deszcz przydałby się i
u nas.Tulipanow nie mam za dużo,a
szkoda że niektóre tylko 1 rok
kwitly
filipek [2020-04-17 20:29]



Witaj Iwonko u mnie tez coraz mniej tulipanów zostały te najstarsze i
botaniczne
danusia2458 [2020-04-17 20:00]



Deszcz też by się u nas przydał.😊😉
sabina [2020-04-17 15:15]



Za życzenia bardzo dziękuję i wzajemnie życzę.
sabina [2020-04-17 15:15]



U mnie tulipany w kilku kępach, jeszcze nie
wszystkie kwitną ale przy sprzyjającej pogodzie
i te się pokażą.
sabina [2020-04-17 15:14]



Ty też się trzymaj zdrowo Iwonko.
sabina [2020-04-17 15:12]



lubie te niskie tulipanki
bednarekzk@arcor.de [2020-04-17 11:51]



Witam Iwonko! U mnie juz tulipanki przekwitaja mam ich troche zycze milej
pracy i dnia
bednarekzk@arcor.de [2020-04-17 11:50]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT