|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w piątek. Słoneczko, trochę chmur, w miarę ciepło więc jest szansa żeby w ogródku popracować... mam nadzieję, że deszczu nie będzie, chociaż bardzo by się przydał i to całkiem obfity... niech pada w nocy :) Tulipanów u mnie w tym roku znikome ilości...to pierwsze jakie zakwitły. Życzę Wam odpowiedniej pogody i udanego weekendu. Trzymajcie się zdrowo! [2020-04-17 11:34] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dobrego dnia życzę Iwonko. sabina [2020-04-20 09:01] Poprawiam się😊, witaj Iwonko sabina [2020-04-19 14:41] Witaj Iwonko! Tulipany u mnie w opłakanym stanie ,chyba je przymrozki trochę zmroziły . bea [2020-04-18 21:51] Witaj Iwonko! U mnie dopiero zaczynają, kwitną pojedyncze. Nowych nie sadziłam, zobaczę ile zakwitnie, to może jesienią dosadzę. Pozdrawiam i miłego weekendu życzę Krystyna [2020-04-17 22:39] witaj Iwonko obiecałam sobie ,że jesienią dosadzą tu;opany w donicachLawinia [2020-04-17 21:38] Witaj Iwonko deszcz przydałby się i u nas.Tulipanow nie mam za dużo,a szkoda że niektóre tylko 1 rok kwitly filipek [2020-04-17 20:29] Witaj Iwonko u mnie tez coraz mniej tulipanów zostały te najstarsze i botaniczne danusia2458 [2020-04-17 20:00] Deszcz też by się u nas przydał.😊😉 sabina [2020-04-17 15:15] Za życzenia bardzo dziękuję i wzajemnie życzę. sabina [2020-04-17 15:15] U mnie tulipany w kilku kępach, jeszcze nie wszystkie kwitną ale przy sprzyjającej pogodzie i te się pokażą. sabina [2020-04-17 15:14] Ty też się trzymaj zdrowo Iwonko. sabina [2020-04-17 15:12] lubie te niskie tulipanki bednarekzk@arcor.de [2020-04-17 11:51] Witam Iwonko! U mnie juz tulipanki przekwitaja mam ich troche zycze milej pracy i dnia bednarekzk@arcor.de [2020-04-17 11:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |