|
Rok w ogrodzie![]() Witam! Do świąt nie będę wracać... były, minęły... Pogoda dopisała, a ochłodziło się po świętach i zdarzyły się nawet przymrozki. Wreszcie dzisiaj ciepły dzień, który wykorzystałam na prace w ogrodzie córki. [2020-04-16 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczne te maluchy ,u mnie jeden taki zakwitł . bea [2020-04-18 21:49] Witaj Iwonko, u mnie te maleństwa już przekwitły, ale coś tam jeszcze kwitnie Miłego dnia życzę Krystyna [2020-04-17 10:49] Witaj Iwonko u mnie teraz nie bylo przymrozkow a wczoraj nawet posadzilam pomidorki moze za wczesnie ale bede okrywala?? a moze juz bedzie cieplo?? Milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2020-04-17 09:23] witaj Iwonko. Śliczne słoneczka u Ciebie. sabina [2020-04-17 08:34] sabina [2020-04-17 08:33] witaj Iwonko świeta były dla mnie trudne, ale to juz przeszłośc. U mnie chyba tez przymrozek narobił szkód . Liście róż i niektrych roslin zważone są filipek [2020-04-17 07:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |