|
Rok w ogrodzie![]() Witam serdecznie w nowym miesiącu. Maj - moim zdaniem najpiękniejszy miesiąc w roku. Pełnia wiosny! Pogoda od kilku dni bardzo ładna, słoneczna. A dziś wyjątkowo pięknie i wyjątkowo ciepło. [2022-05-01 23:04] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Maj to tez mój najpiękniejszy miesiąc .Zieleń taka soczysta ,ptaki śpiewają ,rośliny budzą się do życia . bea [2022-05-05 10:46] witja Iwonko! Dla mnie tez maj to najpiekniejszy miesiąc w roku. Lawinia [2022-05-02 20:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |