|
Rok w ogrodzie![]() Uśmiechu mimo smutku, Bycia w kontakcie, mimo rozdzielenia, Planowania, mimo wielu niewiadomych. Wiary, mimo niepewności Ciepła, nadziei i szczęścia, które nie jest ulotne. Wytrwałości, aby zmienić to co zmienić można i pogody ducha, by pogodzić się z tym czego zmienić się nie da. Spokojnych i zdrowych świąt! Świąteczne uściski. [2020-04-12 08:20] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko dziękuję i wzajemnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-04-14 18:58] POwiem Iwonko...płaczka nie jestem ale oczy mi się zaszkliły a gardło ścisnęło. Zdrowych Siat dla Ciebie i Twoich najbliższych Lawinia [2020-04-12 10:05] Dziekuje i wzajemnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-04-12 09:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |