|
Rok w ogrodzie![]() Nie było mnie prawie cały tydzień ale za to, jako pierwsza, witam Was w świąteczny dzień. Pogoda wiosenna, słoneczna. Najcieplej, jak dotąd, było w czwartek. W ogródku coraz bardziej kolorowo. A w domu... [2020-04-12 03:05] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: W ogrodzie faktycznie coraz więcej przybywa kolorów wszak wiosnę mamy. sabina [2020-04-20 09:00] A same święta wiadomo w tym roku niezbyt odczuwalne. sabina [2020-04-20 08:59] Jaka aura w święta była ??, wybacz ale już nie pamiętam sabina [2020-04-20 08:58] Pierwiosnki urocze, po prostu super. sabina [2020-04-20 08:57] Zaczyna się dobrze pogodowo ale nie chwalę , tak tylko mówię. sabina [2020-04-20 08:57] Nowy dzień nowego tygodnia. sabina [2020-04-20 08:56] Witaj Iwonko sabina [2020-04-20 08:55] śliczne pierwiosnki ,moje wszystkie zniknęły po zimie bea [2020-04-18 21:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |