|
Rok w ogrodzie![]() Wpadłam tylko na moment... witam w nowym tygodniu. Pogoda cudowna, 20 stopni więc działam i w domu, i trochę w ogródku. Pozdrawiam. [2020-04-06 14:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Oj przepraszam, nie wiem skąd mi się wzięła ta Irenka😊😊 sabina [2020-04-19 14:40] Witaj Irenko. sabina [2020-04-19 14:39] Super kolorek sabina [2020-04-19 14:38] sabina [2020-04-19 14:38] Witam Iwonko, rozumiem Ciebie, wszystkie teraz szalejemy w ogródkach. Miłego dnia Krystyna [2020-04-09 11:23] witaj Iwonko! Mnie też dzisiaj ciągnęło do ogrodu. Podlewałam Lawinia [2020-04-06 20:32] Witaj Iwonko ja dzisiaj ogrodowo danusia2458 [2020-04-06 19:48] Witaj Iwonko! Ja dzisiaj popracowalam od rana w ogrodzie i wydaje mi sie ze przegielam a obiecalam sobie ze tylko 2-gora 3 godziny dziennie jutro pewnie nie bede mogla sie ruszyc pogodna byla cudowna i szkoda mi bylo takiego dnia zmarnowac milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2020-04-06 17:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |