|
Rok w ogrodzie![]() Witam piątkowym popołudniem. Dzisiaj nie włączyłam jeszcze telewizora, nie słuchałam żadnych informacji w radiu, nie czytałam nic w internecie...głowa spokojna, ręce zajęte... wzięłam się za mycie okien, międzyczasie obiad ugotowałam, a teraz chwilka przerwy i... prasowanie firanek. Na zdjęciu mój grudnik - kwitnie trzeci raz od początku listopada. Przyjemnego popołudnia życzę. [2020-04-03 16:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: grudnik zakwitnie i u mnie filipek [2020-04-04 11:23] witaj Iwonko do nas niestety informacje docierają Po niedzieli ma wraca do pracy i będzie stresow wiećej filipek [2020-04-04 11:23] okien nawet nie zaczęłam myc jeszcze ,chyba przetrę dzisiaj kilka ,reszta w poniedziałek .u mnie na dworze bardzo zimno , bea [2020-04-04 11:19] Witaj Iwonko ja dzisiaj znowu pracowalam w ogrodku, okien jednak nie mylam,najpierw ogarne caly ogrod a potem zabiore sie za prace domowe, i tak bede sama w swieta milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2020-04-03 21:58] witaj Iwonko!My mamy umówione jedne wiadomosci dziennie...choć wiem, że M patrzy na komórce. Potem seans filmowy i głowa idzie innym torem... Lawinia [2020-04-03 19:35] Witaj Iwonko ja tez dzisiaj okna myłam i cały dół sprzątnęłam danusia2458 [2020-04-03 19:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |