|
Rok w ogrodzie![]() Życzę przyjemnego popołudnia i pozdrawiam serdecznie. Trzymajcie się w tym trudnym czasie.. będzie dobrze! [2020-04-01 16:15] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: za życzenia dziękuję i wzajemnie sabina [2020-04-03 13:48] witaj Iwonko w piątkowe południe. sabina [2020-04-03 13:48] dobrze Iwonka Lawinia powiedziała, też bym tak chętnie zrobiła. sabina [2020-04-03 13:48] witaj !! Położyc się i wstac jak już będzie bezpiecznie Lawinia [2020-04-02 20:18] Witam Iwonko musi byc dobrze bednarekzk@arcor.de [2020-04-02 12:34] witaj Iwonko musimy żyć nadzieją, bo nic innego teraz nie możemy filipek [2020-04-02 10:23] Spokojnej nocy, miłych snów Iwonko Krystyna [2020-04-01 21:46] miłego wieczorku danusia2458 [2020-04-01 20:07] Musi być dobrze ,tylko kiedy .Jeszcze poczekamy na poprawę sytuacji jakiś czas... bea [2020-04-01 19:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |