|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: u mnie sloneczko swieci[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-04-02 12:33] u mnie wieje i to skreśla dzień na minus filipek [2020-04-02 10:24] ale i ja przyznam, że fajnie to wygląda. ivonetka [2020-04-02 01:30] Krysiu, to nie do końca moje dzieło... po części to dzieło natury - cebulice same sobie wybrały to miejsce, bo się rozsiewają. ivonetka [2020-04-02 01:29] ślicznie wyglądają cebulice wśród kamieni, też tak zrobię [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Krystyna [2020-04-01 21:45] u mnie jeszcze po północnej stronie trochę zostało danusia2458 [2020-04-01 20:05] śliczne cebulice ,u mnie na rabacie coś je poroznosiło . bea [2020-04-01 19:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |