|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! wreszcie mam chwilkę, to do Was zajrzę. Zdjęcie poranne... i wcale to nie jest żart na prima aprilis. Jeszcze do południa była zimowa sceneria ... [2020-04-01 16:10] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie sniegu nie ma ale w nocy przymrozki bednarekzk@arcor.de [2020-04-02 12:32] przeglądałam stare fotki i myślę ,ze kiedyś była śliczxniejsza wiosna filipek [2020-04-02 10:25] ślicznie było u Ciebie, u nas nie padał ... Krystyna [2020-04-01 21:42] Witaj Iwonko u mnie było tak samo danusia2458 [2020-04-01 20:04] ojej ,prawdziwa zima ,u mnie dzisiaj raczej czarno ,śnieg wczorajszy stopniał.bea [2020-04-01 19:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |