|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj był słoneczny i na tyle ciepły dzień, że wyszłam do ogródka troszkę popracować. Mam nadzieję, że sobie bardziej nie zaszkodzę... W Wielkanoc się rozchorowałam i jeszcze nie wykurowałam się do końca. Pozdrowienia zasyłam i życzę miłego odpoczynku na niedzielę. [2022-04-23 23:48] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ojej ,wszyscy chorują ,u mnie M chory.Powrotu do zdrowia życzę bea [2022-04-25 18:55] Witam Iwonko milej niedzieli zycze.bednarekzk@arcor.de [2022-04-24 10:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |