|
Rok w ogrodzie![]() leszczyna... Tak się zabieliło dzisiaj po południu, a teraz mrozik trzyma więc pewnie jeszcze jutro będzie podobny widok. [2020-03-31 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie już śladu nie ma po śniegu ,ale zimno ,chyba znów będzie mróz nocą bea [2020-04-01 19:04] u mnie już po bieli, ale zimno jak pierun filipek [2020-04-01 09:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |