|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę. Pogoda dopisuje. Pozdrowienia Wam ślę i życzę przyjemnego popołudnia. [2020-03-28 15:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Kwitnienie forsycji to znak ,że czas na wertykulację trawnika ,ale jak wykonać tę czynność ,skoro na trawniku śnieg leży? bea [2020-03-31 09:52] Witaj Iwonko! Ciężkie czasy dla nas nastały i robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Nie jestem typem domownika i ciężko mi się dostosować do obowiązku siedzenia w domu. Dwa dni spędziłam na działce, troszkę nadgoniliśmy wiosenne prace ale nie wiem jak to będzie dalej...niestety nie mam samochodu żeby dojechać na działkę i pozostaje tylko komunikacja zbiorowa. Muszę naprawdę bardzo uważać żeby w miarę bezpiecznie dojechać na działkę i wrócić do domu. A na działce panuje susza... to efekt zimy bez śniegu i malych opadów deszczu. Nie wiem jak będziemy w tym roku funcjonować. Wczoraj M wykopał owocującego już drugi rok derenia który usechł. Nie wiem co się stało, susza czy nornice, korzenie wyglądały na zdrowe Przymrozki nocne zmroziły wszystko co kwitło do tej pory. Nie wiem jak funkcjonować dalej, jestem niestety bardzo zestresowana całą sytuacją. Pozdrawiam cieplutko, życzę miłego tygodnia halinabylina [2020-03-29 13:05] Witaj Iwonko popracowalam znowu w ogrodku a odpoczynek planuje na jutro bednarekzk@arcor.de [2020-03-28 21:14] witaj Iwonko, spedziłam dzień w ogrodzie z M. Smutno jednak Lawinia [2020-03-28 17:27] Pozdrawiam Iwonko i odwzajemnaim życzenia filipek [2020-03-28 15:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |