|
Rok w ogrodzie![]() Słonecznie dzisiaj, tylko zimno. Niecałe 4 stopnie na plusie, a mroźny wiatr potęguje odczucie chłodu. Nad ranem był mróz, coś koło 6 stopni. Ciemierniki prawie leżały na ziemi. [2020-03-24 13:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u nas też mrozi, be z snigu. Straty pewnie będą filipek [2020-03-25 08:16] u mnie też leżały, kilka sie już nie podniosło Lawinia [2020-03-24 22:16] moje ciemierniki nadal leża ,obawiam się ,że już nie wstaną . bea [2020-03-24 20:51] u mnie rano było prawie -10 danusia2458 [2020-03-24 20:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |