|
Rok w ogrodzie![]() Znowu mnie trochę nie było... doba jest dla mnie za krótka, nie na wszystko mam czas. Witam w sobotę przed północą. Pogoda w święta nie była aż taka zła jaką nas straszono. Było słonecznie ale chłodno. Po świętach kilka dni jeszcze bardziej chłodniejszych i pochmurnych, tylko szkoda, że bez deszczu. U mnie naprawdę już sucho. [2022-04-23 23:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko ,u mnie też brak czasu.W ogrodzie mam zaległe prace do wykonania ,nie wiem ,kiedy wykonam to, co zamierzałam przed świętami . bea [2022-04-25 18:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |