|
Rok w ogrodzie![]() Słonecznie dzisiaj ale zimno! Wieje mocno wiatr. Na termometrze 2,5 stopnia powyżej zera. [2020-03-23 16:10] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie też zimno ,słonce świeci ,ale na termometrze tylko 5 stopni bea [2020-03-24 11:18] u mnie dziś czwórka. Wkurza mnie to filipek [2020-03-24 07:52] ja skosilam trawke i troche podlubalam w ziemi ale cos slabo mi idzie, starosc nie radosc bednarekzk@arcor.de [2020-03-23 17:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |