|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam w nowym tygodniu. Wprawdzie krokusy już przekwitły ale zdjęcia pozostały... [2020-03-23 14:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Moje chyba już tylko na zdjęciach będę podziwiała .W nocy był mróz ,śniegu nie ma ,rośliny ucierpiały ,a to jeszcze nie jest koniec przymrozków bea [2020-03-24 11:17] u mnie kwitną, ale mało kiedy są otwarte filipek [2020-03-24 07:53] A krokusy jak zwykle piękne Edytyogród [2020-03-23 21:10] Witaj Iwonko. To ja Edyta. Już mi działa ta nowa galeria. Dobranoc moja droga Edytyogród [2020-03-23 21:09] Witaj Iwonko moje pod śniegiem więc już tez chyba będzie po nich danusia2458 [2020-03-23 19:13] Witaj Iwonko sliczne krokusiki bednarekzk@arcor.de [2020-03-23 17:18] sabina [2020-03-23 16:58] Tak, fotki są i z przyjemnością je oglądamy. sabina [2020-03-23 16:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |