|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą. Dwa dni ( a raczej dwa popołudnia) i mam sporą część ogródka uporządkowaną. Teraz czekam na deszcz. Tak, tak! bardzo by się przydał. Obolała jestem od pasa w dół. I zadowolona z tego co zrobiłam. Jutro przerwa... będą zajęcia domowe. [2020-03-18 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: swego jeszcze nie tknęłam asiok [2020-03-20 13:15] Witaj Iwonko! Ja mam problem z kręgosłupem ,boli bez przerwy ,ale nie poddaję się ,do ogrodu chodzę codziennie bea [2020-03-20 11:55] witaj Iwonko. Super widoczek. sabina [2020-03-19 10:30] sabina [2020-03-19 10:30] Kompost rozrzucam na rabaty, szczególnie bylinowe. Chciałam rozrzucić na jesień ale nie wyrobiłam się...teraz jest czas Lawinia [2020-03-19 09:16] witaj Iwonko! też jestem zadowolona bo prace i u mnie posuwają się do przodu ale chciałabym mieć głowę myślącą tylko o wiosnie Lawinia [2020-03-19 09:13] witaj Iwonko ja wczoraj troche zrobiłam, ale po południu pokrzyżowało mi plany i znów mam tyly. filipek [2020-03-19 08:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |