|
Rok w ogrodzie![]() wróciłaam!!! Roboty w ogródku sporo. I pomyśleć, że jesienią był porządkowany a teraz znowu to samo... syzyfowa praca. Ale wiosną taka praca to sama radość. [2020-03-17 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ja pracuje codziennie w ogrodzie ,ale i tak mam sporo do zrobienia .Najgorsze ,ze potrzebna mi pomoc kogoś silniejszego ode mnie ,ale pomocy brak bea [2020-03-20 11:51] Witaj Iwonko! Nie pracowałam wczoraj w ogrodzie, zrobiłam tylko obchód, foki i wróciłam do domu, dzisiaj idę popracować. Miłego dnia życzę Krystyna [2020-03-18 10:38] Witaj Iwonko! Ja wczoraj chcialam popracowac a zrobilam tylko obchod, porobilam troche zdjec i dostalam lenia ale dzisiaj popracuje milego dnia Iwonko!bednarekzk@arcor.de [2020-03-18 09:47] witaj Iwonko może i mnie uda się porobić trochę w ogrodku, ale lenia mam jak stąd do Jaworzna filipek [2020-03-18 07:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |