|
Rok w ogrodzie![]() Witam wszystkich! Dziś w lepszym humorze niż dotychczas, bo i dzień dzisiaj lepszy niż dotychczas - słonecznie i w końcu ciepło. Ciepło na tyle, że z przyjemnością można wyjść do ogródka, co też zaraz uczynię. Życzę miłego popołudnia. Trzymajcie się zdrowo! [2020-03-17 13:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie też środa była piękna ,ciepła słoneczna .to chyba był najładniejszy dzień w tym roku bea [2020-03-20 11:49] kurcze muszę brac się za siebie, bo juz tyle czasu zmarnowałam nie będąc na ogrt. filipek [2020-03-17 20:09] Witaj Iwonko! Ja dzisiaj też już w lepszym nastroju, wreszcie była piękna pogoda i pojechałam na działkę, chociaż pochodzić. Miłego popołudnia i dobrej nocy [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Krystyna [2020-03-17 19:31] Doczytałam już, że na kawę wpadłaś[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] , czyli przyjemność z pożytecznym. sabina [2020-03-17 16:35] U nas też słonecznie ale ja dzisiaj w domu. Może jutro przejdę się na działkę? sabina [2020-03-17 16:32] To jednak nie działasz w ogrodzie.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] sabina [2020-03-17 16:31] Witaj ponownie Iwonko. sabina [2020-03-17 16:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |