|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Niestety nie wytrzymałam tego siedzenia w domu a wcześnie w Szpitalu na rehabilitacji i pojechałam dwa razy na działke. Nie ma nic lepszego niż kontakt z przyrodą. Trudno, staram się nie narażać ale kto wie co nas czeka nawet w domu halinabylina [2020-03-21 14:27] siedzę w domu ,albo w ogrodzie ,do miasta nie chodzę .Nie nudzę się bea [2020-03-20 11:48] siedziałam ponad tydzień, dzisiaj nie wytrzmałam i po obiedzie pojechałam na działkę ... Krystyna [2020-03-17 19:25] Siedze w domu a ze pogoda sloneczna wiec pracuje w ogrodzie bednarekzk@arcor.de [2020-03-17 12:04] Siedzę i czekam na lepsze wieści a tych niestety nie ma filipek [2020-03-17 09:39] Wolałabym krokusy pooglądać , pokażesz??sabina [2020-03-17 08:27] Wybacz Iwonko, ale dla mnie ani to śmieszne ani tym bardziej poważne. sabina [2020-03-17 08:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |