|
Rok w ogrodzie![]() Witam przedświątecznie, Po kilku słonecznych i ciepłych dniach, dzisiaj ochłodzenie... wczoraj 22 stopnie, a dziś połowa z tego. I deszczowo. Na święta ma być jeszcze gorsza pogoda. No cóż , "kwiecień plecień..." Pozdrawiam najmilej. Niech nadchodzące święta przyniosą Wam same radosne chwile :) [2022-04-15 23:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Miłego dna ,Iwonko bea [2022-04-21 10:48] Witam Iwonko po swietach i milego popoludnia zycze. bednarekzk@arcor.de [2022-04-19 14:07] witaj Iwonko! Dla was również zdrowych i pogodnych Świąt Lawinia [2022-04-16 19:29] Witaj Iwonko u mnie sloneczko swieci +9 troche sie ochlodzilo ale ma byc +17 i jutro tez. Wesolych Swiat a ja ide pichcic milego dnia.bednarekzk@arcor.de [2022-04-16 09:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |