|
Rok w ogrodzie![]() Witam w piątek. Od rana były przebłyski słońca ale przegrało z chmurami. Właśnie posypały się z nieba śniegowe kuleczki. Jednak widzę, że słońce się nie poddaje... zobaczymy jaka będzie reszta dnia. Przynoszę bazie - zerwałam wczoraj przy drodze, będąc na spacerze. Dobrego dnia Wam życzę. [2020-03-13 10:29] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: jakie dorodne bazie bea [2020-03-20 11:47] Witaj Iwonko! U mnie sloneczko swiecilo i troche w ogrodzie popracowalam bednarekzk@arcor.de [2020-03-13 21:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |