|
Rok w ogrodzie![]() kilka ostatnich dni było pogodnych, ze słońcem ale nie rzuciłam się jeszcze w wir prac ogrodowych. Tylko fotki strzeliłam, a nawet nie miałam kiedy ich tutaj wstawić. [2020-03-12 01:28] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja pracuję od czterech dni w ogrodzie ,mam trochę posprzątane .Potrzebuje kory ,żeby rozrzucić w iglakach ,ale ogrodniczy sklep zamknięty. bea [2020-03-20 11:45] Krystyna [2020-03-12 18:37] u mnie dzisiaj od rana swieci slonce, poczekam jeszcze troche i jak nie bedzie deszczu to rusze do ogrodu popracowac bednarekzk@arcor.de [2020-03-12 10:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |