|
Rok w ogrodzie![]() Witam nocą. Koronawirus spędza mi sen z powiek więc nie śpię. Załączam zdjęcie z wczorajszego spaceru w naszym lasku brzozowym. Z rana trochę padało, ale krótko. Wypogodziło się i dzień był słoneczny, tylko trochę jednak wiało (niepotrzebnie) [2020-03-12 00:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przepiękny ten lasek brzozowy .Super zdjęcie zrobiłaś .Też myślę o tym wirusie .PO dzisiejszym telefonie w pewne miejsce trochę się uspokoiłam ,a miałam o czym myśleć .Mam ten plus ,że mieszkam na odludziu ,z ludźmi się nie spotykam, do sklepu wysyłam M . bea [2020-03-16 21:01] Witaj Iwonko, bardzo ładne zdjęcie. Ja więcej leżę, śpię w przerwach oglądam TV Krystyna [2020-03-12 18:36] Witam Iwonko! Zdjecie cudne ja nie zastanawiam sie nad koronavirusem to nic nie da. poprostu nie wychodze czesto do sklepow raczej siedze w domu a wczoraj popracowalam troche w ogrodzie i czytam,czytam , czytam bednarekzk@arcor.de [2020-03-12 10:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |