|
Rok w ogrodzie![]() Podczas gdy Wy będziecie pokazywać swoje piękne wiosenne kwiatki, ja będę pokazywać kopce... Wczoraj troszkę (naprawdę tylko troszkę) popracowałam w ogródku, bo tylko na tyle pozwolił mi czas... Było chłodno, a dzisiaj z rana... 3 stopnie ma minusie! Ale za to słonecznie! Pozdrawiam serdecznie. [2020-03-05 11:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dosyć mam już tej kreciej roboty... zamówiłam pułapki na krety, ale przesyłkę dostanę dopiero po 20 marca. Pocieszające jest to, że nie przybywa kolejnych kopców. ivonetka [2020-03-12 00:41] Paskudne te krety ,niszczą rabaty i trawnik . bea [2020-03-07 10:32] witaj Iwonko! Oj, to masz problem! Moi sąsiedzi mają co roku ja miałam tylko raz Lawinia [2020-03-06 21:54] Witaj Iwonko ale Ci zmasakrowały ogród danusia2458 [2020-03-06 21:07] U mnie dzisiaj jest padało i rano padało. Wczoraj solidnie popracowałam, tak że na pogodę nie narzekam, regeneruję się Miłego dnia życzę Krystyna [2020-03-06 13:05] Witaj Iwonko! U mnie pada i nic nie moge robic w ogrodzie bednarekzk@arcor.de [2020-03-05 17:29] ja mam mchu od groma, nie wiem juz czy z nim walczyć czy nie Dobrego dnia Iwonko filipek [2020-03-05 12:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |