|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Wczoraj "przetarłam" ścieżkę do ogródka i po raz pierwszy chwyciłam za grabie czyli sezon ogrodowy uważam za otwarty. [2020-03-05 10:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Współczuje tego szkodnika ,walka z nim jest trudna ,ja mam go też prawie co roku .w jednym sezonie złapałam trzy ....Mam tez nornice co zjadają cebulki kwiatowe i w tym roku zauważyłam ,ze krokusów kwitnie mniej niż w zeszłym roku .Krety złapałam na pułapki kupione za ok 12 zł w ogrodniczym ,ale nie zawsze się chcą złapać. Jesienią pierwszy raz miałam kreta w iglakach ,potraktowałam go chemia kupiona w ogrodniczym i na razie nie widzę nowych kopców.Odstraszacze dżwiękowe tez miałam ,ale one mało skuteczne . bea [2020-03-07 10:31] Witaj Iwonko! Ja też sezon ogródkowy mam otwarty, współczuję Ci za takich gości ... Krystyna [2020-03-06 13:03] Widze Iwonko, ze masz pomocnika do spulchniania ziemi? U mnie od czasu do czasu tez grasuje bednarekzk@arcor.de [2020-03-05 17:28] witaj Iwonko ja też otworzyłam juz sezon ogrodniczy mimo iz tak chłodno jeszcze jest filipek [2020-03-05 12:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |