|
Rok w ogrodzie![]() Witam wtorkowym popołudniem. Pogoda dziś ładna,słoneczna i w miarę ciepło... myję okna. Do świąt coraz bliżej, a ja w proszku. Kwitnące zawilce zostawiam z pozdrowieniami i życzeniami miłego popołudnia. [2022-04-12 16:24] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko po świętach ,nareszcie .Teraz poświęcam czas na ogródbea [2022-04-21 10:47] Witaj Iwonko u nas niestety ciepło nie jest.wieje chłodem i prognozy nie są optymistyczne.umnir zaczynają kwitnąć żółte zawilce białe jakoś zginęły Milego filipek [2022-04-14 16:11] Witaj Iwonko u mnie bylo dzisiaj +23 a sloneczko mialam caly dzien. Sliczne zawilce, ja mam rozowe ale jeszcze musze na nie poczekac. Milego wieczoru zycze. bednarekzk@arcor.de [2022-04-12 22:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |