|
Rok w ogrodzie![]() Pędzę do Was, żeby się chociaż przywitać, póki mam taką możliwość, zatem dzień dobry w środę! Jednak zdjęcia jakimi dysponuję, to zdjęcia z końca lutego. [2020-03-04 07:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko a u mnie dopiero wczoraj ranniki ładnie się rozwineły[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-03-04 20:24] Moje powoli przekwitaja filipek [2020-03-04 19:31] Miło popatrzeć na te żółciutkie kwiatki ,moje już przekwitają. bea [2020-03-04 19:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |