Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam kolejnym kwiatuszkiem z parapetu...
w ogródku jeszcze nie pracuję,zdjęć też nie robię bo jednak tych pierwszych wczesnych kwiatków mam mało. Krokusy dopiero zaczynają się pojawiać więc tylko gdzieniegdzie można zauważyć jakiś rozwinięty kwiatek.
Potrzeba więcej słońca i ciepła.
Cieplutko Was pozdrawiam.


[2020-03-03 07:13]

Autor galerii: ivonetka



[2020-03-12]
Komentarze: 3

[2020-03-05]
Komentarze: 7

[2020-03-05]
Komentarze: 4

[2020-03-04]
Komentarze: 3

[2020-03-04]
Komentarze: 3

[2020-03-03]
Komentarze: 5

[2020-03-02]
Komentarze: 5

[2020-02-26]
Komentarze: 7

[2020-02-24]
Komentarze: 4

[2020-02-24]
Komentarze: 6


Komentarze do zdjęcia:


o jej, jaki śliczny!!!!!!!
sabina [2020-03-10 09:56]



Witam Iwonko! Wrocilam! dwa tygodnie szybko minely, bylo super
bednarekzk@arcor.de [2020-03-03 21:07]



Witaj Iwonko! Ja też nie robię jeszcze w ogrodzie .Głosu nie odzyskałam(no może
minimalnie pieję ,jak to M określił ) .Dzisiaj byłam znów u rodzinnego .Dał
lekarstwa ,ale okazało się ,że one raczej mi nie pomogą .Dał też skierowanie do
laryngologa ,bo stwierdził ,że chyba to zapalenie krtani (o tym to ja już
wyczytałam tydzień temu :smirk .Do laryngologa mam wizytę 31 marca ,chociaż było
napisane ,że pilne .I u laryngologa też byłam ,ale ze Skarbem ,bo go uszy bolą
.Przy okazji dowiedziałam się ,że te lekarstwa przepisane przez rodzinnego nie
pomogą ,ale nie chciał obejrzeć mojego gardła ,i tym sposobem mam czekać do końca
marca .Jutro idę do apteki ,może coś mi aptekarki doradzą ..Do ogrodu
chętnie bym poszła ,ale trochę się obawiam ze względu na tę krtań .
bea [2020-03-03 20:53]



Witaj Iwonko! Ja już trochę popracowałam w ogrodzie, przycięłam wszystkie hortensje
bukietowe i drzewiaste, została mi jedna nie do końca przycięta. U mnie dosyć dużo
już kwitnie, więc prawie co drugi dzień zaglądam i robię chociaż fotki. Miłego dnia

Krystyna [2020-03-03 11:00]



witaj Iwonko ja również nie robię jeszcze w ogrodku, nawet zdjęć nie chce mi sie pstrykać, bo widzę marazm
filipek [2020-03-03 07:56]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT