|
Rok w ogrodzie![]() Witam kolejnym kwiatuszkiem z parapetu... w ogródku jeszcze nie pracuję,zdjęć też nie robię bo jednak tych pierwszych wczesnych kwiatków mam mało. Krokusy dopiero zaczynają się pojawiać więc tylko gdzieniegdzie można zauważyć jakiś rozwinięty kwiatek. Potrzeba więcej słońca i ciepła. Cieplutko Was pozdrawiam. [2020-03-03 07:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: o jej, jaki śliczny!!!!!!! sabina [2020-03-10 09:56] Witam Iwonko! Wrocilam! dwa tygodnie szybko minely, bylo super bednarekzk@arcor.de [2020-03-03 21:07] Witaj Iwonko! Ja też nie robię jeszcze w ogrodzie .Głosu nie odzyskałam(no może minimalnie pieję ,jak to M określił ) .Dzisiaj byłam znów u rodzinnego .Dał lekarstwa ,ale okazało się ,że one raczej mi nie pomogą .Dał też skierowanie do laryngologa ,bo stwierdził ,że chyba to zapalenie krtani (o tym to ja już wyczytałam tydzień temu :smirk .Do laryngologa mam wizytę 31 marca ,chociaż było napisane ,że pilne .I u laryngologa też byłam ,ale ze Skarbem ,bo go uszy bolą .Przy okazji dowiedziałam się ,że te lekarstwa przepisane przez rodzinnego nie pomogą ,ale nie chciał obejrzeć mojego gardła ,i tym sposobem mam czekać do końca marca .Jutro idę do apteki ,może coś mi aptekarki doradzą ..Do ogrodu chętnie bym poszła ,ale trochę się obawiam ze względu na tę krtań . bea [2020-03-03 20:53] Witaj Iwonko! Ja już trochę popracowałam w ogrodzie, przycięłam wszystkie hortensje bukietowe i drzewiaste, została mi jedna nie do końca przycięta. U mnie dosyć dużo już kwitnie, więc prawie co drugi dzień zaglądam i robię chociaż fotki. Miłego dnia Krystyna [2020-03-03 11:00] witaj Iwonko ja również nie robię jeszcze w ogrodku, nawet zdjęć nie chce mi sie pstrykać, bo widzę marazm filipek [2020-03-03 07:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |