|
Rok w ogrodzie![]() Słoneczka nie widać ale nie pada... Witam w środę i zasyłam pozdrowienia [2020-02-26 11:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-03-10 09:55] witaj Iwonko!U mnie sie ochłodziło i pada Lawinia [2020-02-28 22:14] Witaj Iwonko! Ale będzie zapach ,kiedy hiacynty zakwitną[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2020-02-27 11:48] Witaj Iwonko! Nie mam jeszcze żadnej kompozycji, czekają mnie niedługo wyjazdy, więc zrobię bliżej połowy miesiąca. Cieszą mnie teraz kwitnące storczyki. Krystyna [2020-02-26 21:15] Witaj Iwonko miałam taką samą kompozycję tylko hiacynty już przekwitły[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-02-26 18:16] cieplutko pozdrawiam filipek [2020-02-26 11:18] witaj Iwonko a u mnie właśnie zacina śnieg z gradem . Masakra z ta pogodą filipek [2020-02-26 11:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |