|
Rok w ogrodzie![]() Witam powtórnie. Po południu wiatr ustał. Wyszło nawet słońce... Przyjemnego wieczoru życzę i spokojnej nocy. [2020-02-24 19:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-03-10 09:55] chyba temperatura spada , mam dość tej pogody. Miałam plany na ten rok Włochy - Toskania chyba trzeba będzie zrezygnować z wycieczki filipek [2020-02-26 11:17] nie wiem ,jak u mnie ,bo w domu siedzę .Głosu nadal nie mam ,i kaszlę całą noc bea [2020-02-25 18:14] u mnie tez sie na chwilę pokazało ale zimno było danusia2458 [2020-02-24 20:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |