|
Rok w ogrodzie![]() Witam się z Wami rankiem, w nowym tygodniu. Niedziela była pochmurna i deszczowa a wieczorem zerwał się silny wiatr... spać nie dawał w nocy... Prądu nie było... wieje nadal. Cieplutko pozdrawiam i życzę dobrego dnia. [2020-02-24 06:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-03-10 09:55] Witaj Iwonko! O to prawdziwa wichura u Ciebie ,skoro prądu nie było .U nas też wiało całą noc ,spać nie dawał ten wiatr. bea [2020-02-25 18:13] Witaj Iwonko!U nas podobnie!Kiedy ta prawdziwa wiosna przyjdzie!Pozdrawiam serdecznie! elakowal49 [2020-02-25 17:31] Witaj Iwonko u nas wiało niesamowicie i nawet zagrzmiało danusia2458 [2020-02-24 20:17] witaj Iwonko ja do wiatru jestem już chyba przzwyczajona. Dzis jest ładnie filipek [2020-02-24 12:44] Witaj Iwonko, o tej godzinie to Ja jeszcze smacznie spałam. O pogodzie nawet nie wspomnę, pozdrawiam i miłego dnia życzę Krystyna [2020-02-24 12:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |