|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj pochmurno i chwilami z deszczem. Zresztą, już przez ostatnich kilka dni pogoda była w kratkę. Zdjęcie z poniedziałku. [2020-02-21 21:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przepraszam, że znowu postawię tylko uśmieszki pod fotkami, ale na 10 się umówiłam z siostrą i zaraz przyjdzie. sabina [2020-03-10 09:55] a przez ostatni tydzień również w kratkę, deszcz i chwilami słońce, sabina [2020-03-10 09:54] dzisiaj u mnie słonecznie , pogoda jak marzenie. sabina [2020-03-10 09:53] witaj Iwonko we wtorek , nowego tygodnia. sabina [2020-03-10 09:53] od razu wiosnę poczułam sabina [2020-03-10 09:52] ale super fotka!!!! sabina [2020-03-10 09:52] sabina [2020-03-10 09:52] ja chciałąbym już ciepła tej łagodnej zimy mam dość filipek [2020-02-24 12:44] u mnie w czwartek i piątek śnieg z deszczem danusia2458 [2020-02-23 17:01] witaj iwonko! u mnnue nie widziałam krokusów otworzonych! zimno, wieje i pada. Czyli kocyk i kanapa Lawinia [2020-02-23 14:57] Pozdrawiam wiosennie! elakowal49 [2020-02-23 12:22] Witaj Iwonko! U mnie pada prawie codziennie ,dzisiaj i w nocy silnie wiało .Krokusiki u mnie wychodzą ,ale na razie liście widać .Na razie tylko jedna kępka żółtych kwitnie . bea [2020-02-23 11:11] Serdecznosci z Kyreni przesylam🌺 bednarekzk@arcor.de [2020-02-22 13:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |