|
Rok w ogrodzie![]() Zachmurzyło się i chyba popada... Przyjemnego popołudnia życzę i udanego całego tygodnia. [2020-02-17 15:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Za życzenia dziękuję i odwzajemniam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-02-25 11:16] A deszcz prawie codziennie się pojawia. sabina [2020-02-25 11:16] O już jestem[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] , pogodę, jak pamiętam miałam znośną , chociaż z pewnością nie zimową sabina [2020-02-25 11:15] Przepraszam ale siostra dzwoni....[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-02-25 11:12] Stokroteczki śliczne, cieszą oczy[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-02-25 11:11] A do tego jeszcze to w ostatnim tygodniu lutego.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] sabina [2020-02-25 11:09] Witaj we wtorkowe południe. No, prawie południe😀 sabina [2020-02-25 11:08] Witaj Iwonko. sabina [2020-02-25 11:07] o stokrotki[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] chyba swoje dokładnie wyplewiłam filipek [2020-02-24 12:46] witaj Iwonko! ziemia wysuszona niech pada ..najlepiej w nocy Lawinia [2020-02-21 20:07] Pozdrawiam ,Iwonko.U mnie też pada deszcz .Właściwie codziennie u mnie mokro . bea [2020-02-19 19:31] pozdrawiam Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-02-17 20:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |