|
Rok w ogrodzie![]() Z każdym dniem kopców coraz więcej. Było 5, dzisiaj już jest chyba ze 12. I to niektóre w najbardziej nieodpowiednim miejscu. [2020-02-17 15:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: na szczęście krety omijają mnie tj mój ogrodek, ale nornica koło lipca pojawi się filipek [2020-02-24 12:47] paskudy ,walczę z nimi co roku latem na rabatach kwiatowych . bea [2020-02-19 19:30] oj , czyli przyroda sie budzi... Lawinia [2020-02-17 19:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |