|
Rok w ogrodzie![]() o,nieee!!!! tylko nie to! Okrzyk przerażenia, rozpaczy i pierwsze słowa, kiedy w piątek weszłam do ogródka i... zobaczyłam, co widać. Jak żyję, u nas nigdy dotąd nie było kretów. [2020-02-17 15:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przypadkiem do mnie nie wysyłaj ich filipek [2020-02-24 12:47] Ojej .Krety u mnie na trawniku nie grasują ,ale na rabatach znajduję korytarze ,a pewnego roku złapałam trzy .Jesienią grasowało coś w iglakach ,kopce były po każdej nocy ,więcej i więcej .Potraktowałam każdy kopiec tabletkami i już na razie nie widzę nowych kopców . bea [2020-02-19 19:29] Ale nic w sobotę nie mówiłaś?? sabina [2020-02-18 13:43] To znaczy, nie do Ciebie a do ogrodu sabina [2020-02-18 13:42] Witaj Iwonko, paskudnie to wygląda , coś musiało ich do Ciebie zwabić. sabina [2020-02-18 13:42] A to ci licho.. sabina [2020-02-18 13:40] O jejku.. sabina [2020-02-18 13:40] o jej, coś im dopasowało ... Krystyna [2020-02-17 23:28] no ładnie Ci trawnik załatwiły danusia2458 [2020-02-17 20:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |