|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Jak widać na termometrze, dzisiaj temperatura całkiem wiosenna. ( W słońcu było 20 stopni). Już wczoraj był piękny słoneczny dzień ale nie było jeszcze tak ciepło. Dzisiaj słoneczka mniej a jednak temperatura wyższa. I są pierwsze krokusy... wiosna w lutym? [2020-02-17 15:42] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: dziś widziałam u siebie narcyza i sasanki ładnie obudziły sięfilipek [2020-02-24 12:48] u mnie kwitną ranniki ,krokusy żółte (jedna kępka ),ciemierniki białe . bea [2020-02-19 19:24] Witaj Iwonko! Od kilku dni jest tak ciepło, dlatego wczoraj mimo że to była niedziela, pracowałam w ogrodzie. Krystyna [2020-02-17 23:29] Witaj Iwonko u mnie też roślinki zaczynają szaleć danusia2458 [2020-02-17 19:59] witaj Iwonko! U mnie pokazywało +11 . Byłam w czapce i chustce i musiałam sie rozbierac. Lawinia [2020-02-17 19:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |