|
Rok w ogrodzie![]() Serdecznie pozdrawiam i przyjemnego sobotniego wieczoru Wam życzę. [2020-02-15 18:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczna tęcza , bea [2020-02-19 19:06] Witaj Iwonko! Tęcza na niebie zapowiada chyba wiosnę U mnie zimy nie było i chyba już nie będzie.... Nie widziałam w tym roku ani jednej gwiazdeczki śniegu i chyba nie zobaczę. Wczoraj odwiedziłam swoją działkę a tam kolorowo się zrobiło, szkoda tylko, że nie będę mogła nacieszyć tymi kolorami swoich oczu bo od wtorku będę w szpitalu i nie wiem jak długo...Pozdrawiam ! życzę udanego tygodnia halinabylina [2020-02-16 19:14] To znaczy tej części, która pozostała. sabina [2020-02-16 11:02] Pozdrawiam i dobrej niedzieli życzę. sabina [2020-02-16 11:01] Fotka super!! sabina [2020-02-16 11:00] Czytałam Twoje komentarze u dziewczyn odnośnie wiosny i klimatu, jednak trzeba na tę prawdziwą i właściwą poczekać. sabina [2020-02-16 10:59] Czytam, że już wiosna u Ciebie, chyba jednak za wcześnie. sabina [2020-02-16 10:58] 😉😉😉😉 sabina [2020-02-16 10:56] Witam w niedzielne przedpołudnie. sabina [2020-02-16 10:56] Witam w niedzielę, przyjemnego dnia życzę Krystyna [2020-02-16 10:47] Milej niedzieli Tobie zycze! bednarekzk@arcor.de [2020-02-16 10:11] Jak wroce to napewno bedzie wiosna? wiec trzeba bedzie zabrac sie do prac ogrodowych! bednarekzk@arcor.de [2020-02-16 10:10] Witaj Iwonko jutro wylatuje na Cypr dwa tygodnie laby ! bednarekzk@arcor.de [2020-02-16 10:09] jakie sliczne zdjecie Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-02-15 22:13] ano, tak mi się zdaje, że to taka mała wiosna ivonetka [2020-02-15 20:48] witaj w domku! Wiosnę masz? Lawinia [2020-02-15 19:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |